خداوند روزه را واجب كرد تا به وسيله آن اخلاص خلق را بيازمايد. نهج البلاغه، حکمت 252
منو اصلی

سایت های مرتبط
اخبار برگزیده
 • تودیع و معارفه دبیر شورای علمی دانشنامه ها و بررسی و تصویب 5 مقاله
  مراسم تودیع و معارفه دبیر علمی شورای علمی دانشنامه ها و جلسات بررسی و تصویب مقالات روئیت، جنگ های پیامبر(ص)، قناعت، صلح و دعا در چهارم و پنجم خردادماه در خاوه برگزار شد.

 • بازدید مدیر عامل و جمعی از پژوهشگران بنیاد پژوهش‌های اسلامی آستان قدس رضوی، از پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی
  مدیر عامل و جمعی از پژوهشگران و اعضای هیئت علمی بنیاد پژوهش‌های اسلامی آستان قدس رضوی، طی بازدیدی از پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی جهت آشنایی و بررسی زمینه های همکاری با یکدیگر بحث و گفتگو کردند.

 • دانشنامه قرآن شناسی در نگارش و ارزیابی مقالات از دقت نظر بالایی برخوردار است
  به گزارش اداره روابط عمومی پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی، اسفندماه سال گذشته با حضور آیت الله العظمی مکارم شیرازی و نخبگان حرفه دانشنامه‌نگاری دینی دانشنامه علوم قرآن در قم رونمایی شد. از همین روی فرصت را غنیمت دانستیم و با توجه به در مسیر چاپ قرار گرفتن این اثر ارزشمند، با تنی چند از اعضای شورای علمی دانشنامه به بحث و گفتگو پیرامون ابعاد مختلف علمی و محتوایی این اثر گران‌سنگ پرداختیم.

 • دانشنامه علوم قرآن برای اولین بار در نمایشگاه کتاب سال 96 عرضه می شود
  جلد اول و دوم دانشنامه علوم قرآن، برای اولین بار در سی امین نمایشگاه کتاب عرضه می شود.

 • در برابر هجمه هایی که فرق اسلامی بر علیه شیعیان انجام می دهند، وقتی می بینند چنین دانشنامه ای در باره قرآن نوشته شد، می بینند سر کار ما با قرآن از آنها بیشتر است+ فیلم
  حضرت آیت الله العظمی مکارم شیرازی دامت برکاته، دانشنامه قرآن را پاسخی به عطش روز افزون دنیا، راجع به اسلام و قرآن، نیز پاسخ به هجمه های روز افزون فرق اسلامی علیه شیعیان، دانستند.

گزارش های تصویری
اخبار > مقالات «اقرار»، «فلسفه تفاوت حقوقی زن و مرد»، «همجنس بازی» و «اصل قانونی بودن جرم و مجازات» از منظر قرآن به تصویب رسید


  چاپ        ارسال به دوست

مقالات مصوب گروه حقوق جزای دانشنامه علوم قرآن،در سال 95

مقالات «اقرار»، «فلسفه تفاوت حقوقی زن و مرد»، «همجنس بازی» و «اصل قانونی بودن جرم و مجازات» از منظر قرآن به تصویب رسید

در سال 1395، مقاله «اقرار» به قلم حجت الاسلام و المسلمین حجت الله فتحی، مقاله «فلسفه تفاوت حقوقی زن و مرد» به قلم حجت الاسلام و المسلمین فرج الله هدایت نیا، مقاله «همجنس­ بازی» به قلم حجت الاسلام و المسلمین محمد حسنی، مقاله «توبه» به قلم حجت الاسلام و المسلمین حسین رجایی و مقاله «اصل قانونی بودن جرم و مجازات» به قلم حجت الاسلام علی صادقی، در جلسات شورای علمی گروه حقوق جزا و با حضور اعضای محترم این شورا حضرات حجج اسلام والمسلمین و آقایان ابوالقاسم مقیمی حاجی، علی محمدی جورکویه، غلامرضا پیوندی، رضا محققیان، حجت الله فتحی، محمد حسنی، محمد حسن رضوانی (کارشناس مدعو)، اسماعیل آقابابایی (کارشناس مدعو)، حسینعلی بای و احمد مهدی زاده مطرح و به تصویب رسید.

 


١١:١٤ - 1396/01/30    /    شماره : ٥٣٤٨    /    تعداد نمایش : ٦٨خروج
دانشنامه علوم قرآن

فهرست اجمالی و تفصیلی به همراه

چکیده مقالات دانشنامه امام علی(ع)

اوقات شرعی
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 19150
 بازدید امروز : 107
 کل بازدید : 694629
 بازدیدکنندگان آنلاين : 6
 زمان بازدید : 0/3125