خداوند روزه را واجب كرد تا به وسيله آن اخلاص خلق را بيازمايد. نهج البلاغه، حکمت 252
منو اصلی

سایت های مرتبط
اخبار برگزیده
 • تودیع و معارفه دبیر شورای علمی دانشنامه ها و بررسی و تصویب 5 مقاله
  مراسم تودیع و معارفه دبیر علمی شورای علمی دانشنامه ها و جلسات بررسی و تصویب مقالات روئیت، جنگ های پیامبر(ص)، قناعت، صلح و دعا در چهارم و پنجم خردادماه در خاوه برگزار شد.

 • بازدید مدیر عامل و جمعی از پژوهشگران بنیاد پژوهش‌های اسلامی آستان قدس رضوی، از پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی
  مدیر عامل و جمعی از پژوهشگران و اعضای هیئت علمی بنیاد پژوهش‌های اسلامی آستان قدس رضوی، طی بازدیدی از پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی جهت آشنایی و بررسی زمینه های همکاری با یکدیگر بحث و گفتگو کردند.

 • دانشنامه قرآن شناسی در نگارش و ارزیابی مقالات از دقت نظر بالایی برخوردار است
  به گزارش اداره روابط عمومی پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی، اسفندماه سال گذشته با حضور آیت الله العظمی مکارم شیرازی و نخبگان حرفه دانشنامه‌نگاری دینی دانشنامه علوم قرآن در قم رونمایی شد. از همین روی فرصت را غنیمت دانستیم و با توجه به در مسیر چاپ قرار گرفتن این اثر ارزشمند، با تنی چند از اعضای شورای علمی دانشنامه به بحث و گفتگو پیرامون ابعاد مختلف علمی و محتوایی این اثر گران‌سنگ پرداختیم.

 • دانشنامه علوم قرآن برای اولین بار در نمایشگاه کتاب سال 96 عرضه می شود
  جلد اول و دوم دانشنامه علوم قرآن، برای اولین بار در سی امین نمایشگاه کتاب عرضه می شود.

 • در برابر هجمه هایی که فرق اسلامی بر علیه شیعیان انجام می دهند، وقتی می بینند چنین دانشنامه ای در باره قرآن نوشته شد، می بینند سر کار ما با قرآن از آنها بیشتر است+ فیلم
  حضرت آیت الله العظمی مکارم شیرازی دامت برکاته، دانشنامه قرآن را پاسخی به عطش روز افزون دنیا، راجع به اسلام و قرآن، نیز پاسخ به هجمه های روز افزون فرق اسلامی علیه شیعیان، دانستند.

گزارش های تصویری
اخبار > تصویب 4 مقاله از گروه های علمی دانشنامه علوم قرآن


  چاپ        ارسال به دوست

محل برگزاری جلسات
در جلسات برگزاری شورای علمی دانشنامه علوم قرآن به تصویب رسید

تصویب 4 مقاله از گروه های علمی دانشنامه علوم قرآن

جلسات 402 تا 406 شورای علمی دانشنامه علوم قرآن در مورخ 19 و 20 اسفند ماه سال 95 در روستای خاوه برگزار شد.
در این سفر علمی دو روزه که در اردوگاه حوزه علمیه خواهران خاوه برگزار گردید، حضرات آیات و حجج اسـلام آقایان: علی اکبر رشاد، احمد قدسی، عبدالرحیم سلیمـانی، عبدالکریم بهجت‌پور، سعید داودی، ابوالقاسم مقیـمی‌حاجی‌، اکبر زراعتیـان و احمد مهدی‌زاده حضور داشتند طی این سفر در مجموع 8 جلسه علمی برگزار شد و مقاله های عبادت به نگارش آقایان احمد مهدی زاده و حمید رضا شاکرین از گروه فقه عبادی، آراستگی به قلم آقای علی نبی اللهی از گروه اخلاق، حیات الهی به قلم آقای محمد محمد زاده از گروه کلام و قطع عضو به قلم آقای محمد حسنی از گروه حقوق جزا بررسی و به تصویب رسید. در این جلسات همچنین ریاست محترم پژوهشگاه و سرپرست دانشنامه‌ها از طرف شورای علمی دانشنامه قرآن‌شناسی، از مجموعه عواملی که در مراحل مختلف تولید و نهایی سازی دانشنامه نقش داشته‌اند و برگزار کنندگان آیین رونمایی دانشنامه علوم قرآن، تقدیر و تشکر نمودند.


٠٨:٥٩ - 1396/01/26    /    شماره : ٥٣٣٨    /    تعداد نمایش : ٢٨١خروج
دانشنامه علوم قرآن

فهرست اجمالی و تفصیلی به همراه

چکیده مقالات دانشنامه امام علی(ع)

اوقات شرعی
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 19147
 بازدید امروز : 102
 کل بازدید : 694624
 بازدیدکنندگان آنلاين : 4
 زمان بازدید : 0/2969