به تارنمای پژوهشکده دانشنامه نگاری دینی خوش آمدید
منو اصلی

سایت های مرتبط
اخبار برگزیده
 • تصویب مقاله «حق در قرآن» به قلم دکتر محمود حکمت نیا در شورای علمی گروه حقوق
  مقاله حق در قرآن به قلم دکتر محمود حکمت نیا در پنجاه یکمین جلسه شورای علمی گروه حقوق خصوصی، عمومی و بین الملل دانشنامه قرآن شناسی به تصویب رسید.

 • همکاری مشترک پژوهشکده دانشنامه نگاری دینی با عتبه حضرت امیرالمومنین عراق
  در نشست مشترک نمایندگان عتبه حضرت امیرالمومنین عراق با پژوهشکده دانشنامه نگاری دینی، موضوعاتی که می تواند زمینه همکاری مشترک بین دو طرف را فراهم سازد مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

 • دیدار و گفتگوی ریئس پژوهشکده دانشنامه نگاری دینی، با مدیرعامل بنیاد پژوهش های اسلامی آستان قدس رضوی، برای ارتقاء سطح همکاری های فی مابین
  جناب حجت الاسلام و المسلمین ابوالقاسم مقیمی، رئیس پژوهشکده دانشنامه نگاری دینی، با حجت الاسلام و المسلمین مهدی شریعتی تبار، مدیرعامل بنیاد پژوهش های اسلامی آستان قدس رضوی دیدار و گفتگو کردند.

 • دیدار سرپرست دانشنامه ها و اعضای شورای علمی، با مدیرعامل بنیاد پژوهش های اسلامی آستان قدس رضوی
  مدیرعامل بنیاد پژوهش های اسلامی آستان قدس رضوی، با سرپرست دانشنامه ها حضرت آیت الله رشاد و اعضای شورای علمی دیدار و گفتگو کردند.

 • بررسی و تصویب 10 مقاله در شورای علمی دانشنامه
  مقالات «احسان به والدین»، «غیبت»، «وفاداری»، «سازشکاری»، «مدارا»، «حرص»، «حنین»، «مجازات»، «اهل‌الذکر» و «قضا و قدر» در شورای علمی دانشنامه در مشهد مقدس بررسی و به تصویب رسید.

گزارش های تصویری
واحد تهیه منابع علمی و اطلاع رسانی

1. منابع علمی:

به همان معنای رایج شناسایی، خرید و تأمین نیازمندیهای دانشنامه ها به منابع و مصادر، از کتب تا نسخه های الکترونیکی و وبگاه‌های تخصصی مرتبط ؛ ارتباط و تعامل با کتابخانه های بزرگ و تخصصی (داخلی و خارجی)؛ دستیابی به محصولات مستقیم و غیر مستقیم دائره المعارف های داخلی در زمینه فرهنگنامه ها، پرونده های علمی، درجه بندی منابع و ... احیاناً تهیه فیلم و عکس از نسخه های کمیاب یا گران قیمت و ... است .


2. اطلاع رسانی:

مراد بخشی است فعال در زمینه های :‌مدیریت پایگاه رایانه مجهز به اینترنت (پرسرعت ) برای ارائه خدمات به محققین ؛ همچنین اداره وبگاه رسمی هر یک از دانشنامه یا وبگاه متمرکز پژوهشکده ؛ و دیگر امور مربوط در زمینه اطلاع رسانی و تبلیغ (از حیث محتوایی و اپراتوری)

دانشنامه علوم قرآن

فهرست و چکیده مقالات

دانشنامه امام علی ع

 


 

اوقات شرعی
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 1711
 بازدید امروز : 84
 کل بازدید : 740320
 بازدیدکنندگان آنلاين : 5
 زمان بازدید : 0/3750